DGS x ALGS

APAC North Pro League Year 4, Split 1 - Day 1

Scores
Pick rates
Teams Stats
Players Stats
Charts
Drops & Rings
Items
Evo
Weapons

Leaderboards

#
Points
Kills
1

Reject

REJECT SangJoon / REJECT_KaronPe / REJECT_obly

80
48
2

RIDDLEORDER

Riddle saku / Riddle Meltsteraッ / Riddle YUKIO

52
18
3

CRAZYRACCOON

CR_Dogma / CR_JungHee / CR_Jusna

50
28
4

PLAYOUTSIDE

pos_TANPOPO / POS_AiriKannaLoveTi / POS_watageなぅ

50
23
5

SETOUCHISPARKS

3S P1NPXN / 3s-Shynk / 3s/てんてんTwitch

46
20
6

AREA310

310 Mitarashi / 310 Lemon / 310 Milim

44
20
7

HAO

HAO_5CG / HAO_Right / HAO_wqtagashi

42
18
8

NORTHEPTION

NTH_ReyzyGG / NTH_yukaPEROdator / NTH_Taida

40
22
9

Meteor

Meteor roki / Meteor Kuroton / Meteor_Nemu

37
19
10

COCOLOBIgaming

CCG_Mea / CCG_You66 / CCG_Jyakusya

34
12
#
Points
Kills
11

VortexWolf

Vor_983kuma / Vor_Sami / Vor_AochasoN

30
16
12

MOZE

MOZE Datch / MOZE wayachang / MOZE ちこちゃんだお

26
19
13

ENTERFORCE.36

E36 ILY / E36 Vor3z / E36 Aimbot

24
11
14

SBIe-Sports

4rmy_o / SBI_Gsnkryu / SBI mikey

23
12
15

TEQWING

TW_Rossoful / TW_ANAYA Twitch / TW_ibuo-youtube

15
9
16

RealizeWasshoi

REALIZE_カボチャの王セナ / REALIZE_あおはる / REALIZE_ともろう。

14
10
17

FENNEL

FL_Curihara / FL mo-mon_ / FL_Pinotr

13
4
18

TIE

TIE 1ron / TIE Infamous / TIE zkYuTa

12
5
19

KINOTROPEgaming

KN 1tappy / KN MiaK / KN 4rufa

11
8
20

O2esports

O2_おさかな天国 / O2KOTAMAN / O2_Tzuyu1st

9
6
Score matrix
#TeamTotal
Score
Game #1Game #2Game #3Game #4Game #5Game #6
PKPKPKPKPKPK
1 Reject801857512317315213
2 RIDDLEORDER52103222112112051
3 CRAZYRACCOON504116311411414274
4 PLAYOUTSIDE5011053526365130
5 SETOUCHISPARKS46112423614117316
6 AREA310442717044458460
7 HAO423338908213045
8 NORTHEPTION409511120093113120
9 Meteor371501811701242737
10 COCOLOBIgaming3413019060541583
11 VortexWolf3069151711844190
12 MOZE2674105114160152164
13 ENTERFORCE.36248394817270151
14 SBIe-Sports235312319010353190
15 TEQWING1517081142192104110
16 RealizeWasshoi14160200133134200103
17 FENNEL1312014018133180200
18 TIE121416115017090173
19 KINOTROPEgaming11190111160151161145
20 O2esports9200131104200190181
Games list / Breakdown

All games

Game #6

World's Edge

Loading game date...

Game #5

World's Edge

Loading game date...

Game #4

World's Edge

Loading game date...

Game #3

Storm Point

Loading game date...

Game #2

Storm Point

Loading game date...

Game #1

Storm Point

Loading game date...