DGS x ALGS

APAC North Pro League Year 4, Split 1 - Day 7

Scores
Pick rates
Teams Stats
Players Stats
Charts
Drops & Rings
Items
Evo
Weapons

Leaderboards

#
Points
Kills
1

Reject

REJECT_KaronPe / REJECT SangJoon / REJECT_obly

82
43
2

KINOTROPEgaming

KN MiaK / KN 1tappy / KN 4rufa

66
38
3

ENTERFORCE.36

E36 ILY / E36 Aimbot / Cinap

65
33
4

SBIe-Sports

SBI_Gsnkryu / 4rmy / SBI mikey

53
32
5

MOZE

MOZE Datch / MOZE ちこちゃんだお / MOZE wayachang

44
25
6

NORTHEPTION

NTH_YukaPEROdator / NTH_Taida / NTH_ReyzyGG

41
18
7

PLAYOUTSIDE

pos_TANPOPO / POS_watageなぅ / POS_AiriKannaLoveTi

40
18
8

HAO

HAO_Right / HAO_wqtagashi / HAO_5CG

32
15
9

O2esports

O2KOTAMAN / O2_Tzuyu1st / S1naq

29
18
10

CRAZYRACCOON

CR_Jusna / CR_JungHee / CR_Dogma

28
13
#
Points
Kills
11

COCOLOBIgaming

CCG_You66 / CCG_Mea / CCG_Jyakusya

27
7
12

VortexWolf

Vor_AochasoN / Vor_Sami / Vor_983kuma

26
10
13

TIE

TIE zkYuTa / TIE Infamous / TIE 1ron

23
9
14

FENNEL

FL_Pinotr / FL mo-mon_ / FL_Curihara

21
8
15

AREA310

310 Milim / 310 Mitarashi / 310 Lemon

18
11
16

Meteor

Meteor Kuroton / Meteor_Nemu / Meteor roki

18
11
17

SETOUCHISPARKS

3s-ShynkCh / 3s/てんてんTwitch / 3S P1NPXN

17
9
18

RIDDLEORDER

Riddle Meltstera / Riddle YUKIO / Riddle saku

16
8
19

TEQWING

NomoneyXI Twitch / TW_ANAYA Twitch / TW_gucci

12
9
20

RealizeWasshoi

REALIZE_ともろう。 / REALIZE_あおはる / REALIZE_カボチャの王セナ

2
1
Score matrix
#TeamTotal
Score
Game #1Game #2Game #3Game #4Game #5Game #6
PKPKPKPKPKPK
1 Reject822721267911957
2 KINOTROPEgaming6611615416011373172
3 ENTERFORCE.36652003411617215219
4 SBIe-Sports531461101407118392
5 MOZE441838633110213190
6 NORTHEPTION41331002446190185
7 PLAYOUTSIDE401031901502241241
8 HAO3251180110103111210
9 O2esports29631431725417165
10 CRAZYRACCOON2844937460132110
11 COCOLOBIgaming27911301323010034
12 VortexWolf267054931435080
13 TIE23114170818132101
14 FENNEL21120704312461160
15 AREA3101817046201151161132
16 Meteor1819011110420014373
17 SETOUCHISPARKS178112156160180141
18 RIDDLEORDER161526018313092151
19 TEQWING12162161120192121123
20 RealizeWasshoi2131200190180200200
Games list / Breakdown

All games

Game #6

Storm Point

Loading game date...

Game #5

Storm Point

Loading game date...

Game #4

Storm Point

Loading game date...

Game #3

World's Edge

Loading game date...

Game #2

World's Edge

Loading game date...

Game #1

World's Edge

Loading game date...